Ohraňovací nástroje

Kromě kompletního řešení skrze ohraňovací lisy Aliko nabízíme i řadu ohraňovacích nástrojů firmy Plasmet, se kterou spolupracujeme již od roku 1998.

Nabízíme nástroje pro ohraňovací lisy firem Trumpf, Safan, Amada, LVD, Bystronic, Aliko, Durma, Deratech, Ursviken, Baykal, Gasparini, Beyler, Ermaksan, EHT, Dener, Haco a dalších výrobců. Zároveň jsme schopni vytvořit speciální ohraňovací nástroje na zakázku.
Pro více informací si stáhněte náš katalog ohraňovacích nástrojů, který naleznete na konci stránky, a neváhejte nás kontaktovat.


Námi dodávané ohraňovací nástroje pro zpracování plechu firmy Plasmet jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Všechny nástroje jsou broušeny a pracovní plochy kaleny laserem nebo indukčně. Pro standardní ohraňovací nástroje používáme materiál 42CrMo4, C45.Nástroje pro každý ohraňovací lis můžeme dodat v plné délce do 5000 mm nebo dělené ve standardních segmentech.

Dělení a upínání ohraňovacích nástrojů typu Amada-Promecam

Dělení a upínání ohraňovacích nástrojů typu Vila-Trumpf 

Horní nástroje a matrice jsou standardně vyráběny pro systémy upínání Wila-Trumpf, Amada, LVD, Beyler, Bystronic. Jsme také schopni navrhnout a vyrobit kvalitní ohraňovací nástroje pro jakýkoli ohraňovací lis. Níže najdete několik dalších příkladů upínání nástrojů - razníků, na kterých se naše návrhy zakládají.

Pro stažení našeho katalogu nástrojů prosím zadejte svůj email

Pro více informací o ohraňovacích nástrojích navštivte naše stránky